Vegan, Şekersiz Çikolata Bademli, Fındıklı, Bitter Üçlü Set

110,00

Vegan, şekersiz çikolata arayanlara özel bademli, fındıklı, bitter şekersiz çikolata üçlü seti

VEGAN ŞEKERSİZ BİTTER BADEMLİ ÇİKOLATA İÇERİĞİ

Kakao kitlesi %60, maltitol (tatlandırıcı) kakao yağı, emülgatör, doğal bourbon vanilya özü, tane badem%20

VEGAN ŞEKERSİZ BİTTER FINDIKLI ÇİKOLATA İÇERİĞİ

Kakao kitlesi %60, maltitol (tatlandırıcı) kakao yağı, emülgatör, doğal bourbon vanilya özü, fındık%20 dir.

VEGAN ŞEKERSİZ BİTTER YER FISTIKLI ÇİKOLATA İÇERİĞİ

İçerik bilgileri, kakao kitlesi %60, maltitol (tatlandırıcı) kakao yağı, emülgatör, tuz, doğal bourbon vanilya özü, yer fıstığı %20 dir. Siparişleriniz 24 saat içinde kargoya verilir.

VEGAN ŞEKERSİZ BİTTER BADEMLİ ÇİKOLATA İÇERİĞİ

Kakao kitlesi %60, maltitol (tatlandırıcı) kakao yağı, emülgatör, doğal bourbon vanilya özü, tane badem%20

VEGAN ŞEKERSİZ BİTTER FINDIKLI ÇİKOLATA İÇERİĞİ

Kakao kitlesi %60, maltitol (tatlandırıcı) kakao yağı, emülgatör, doğal bourbon vanilya özü, fındık%20 dir.

VEGAN ŞEKERSİZ BİTTER YER FISTIKLI ÇİKOLATA İÇERİĞİ

İçerik bilgileri, kakao kitlesi %60, maltitol (tatlandırıcı) kakao yağı, emülgatör, tuz, doğal bourbon vanilya özü, yer fıstığı %20 dir.

Alerjen uyarısı: Fındık, badem, ceviz, fıstık, eser miktarda süt ürünleri, soya, ayçiçeği türevleri içerebilir. Aşırı tüketimi laksatif etki yaratabilir. +18-23 derecede muhafaza ediniz. Güneş, nem, kokudan koruyunuz.Gluten, domuz yağı,alkol içermez. Çölyak hastalarına önerilmez. Üretim izni: TR-06K-027453 Üretim şekli: Artizan üretim

TESLİM KOŞULLARI

Tüm şehirler için siparişleriniz 24 saat içinde kargoya verilir.

ŞIK VE LÜKS ÇİKOLATA

Butik Çikolatam olarak Türkiye’nin en iyi çikolata ustalarının hazırladıkları birbirinden lezzetli tasarım çikolataları sizler için bir araya getirdik. Sitemizde yer alan tüm markalar ve ürünler taze, katkı maddesiz, seçkin üretim koşulları özellikle göz önünde bulundurularak özenle seçilmiştir. Ayrıca Butik Çikolatam sizden gelen talep ve öneriler ile sürekli iyileştirme çalışmalarına devam etmektedir. Bu nedenle istek, şikayet ve önerilerinizi bize bildirmekten çekinmeyin. Elbette siz de yüzlerce memnun müşterilerimiz arasında yer alıyorsanız bize memnuniyetinizi iletmeyi unutmayın.

EN GÜZEL HEDİYE

Çikolata sevdiklerinizin hem özel günlerinde hem zor zamanlarında onları düşündüğünüzü anlatmanın en lezzetli yoludur. Ayrıca şık bir tasarımla sunulan lezzetli çikolatalarla dolu bir hediye paketi kadın, erkek, genç, yaşlı yediden yetmişe herkesin yüzünü güldürür. Bu nedenle çikolata alışverişi en mutlu, en heyecanlı ve en özel günlerimizde sevgimizi pekiştirir.

ÇİKOLATA ALMAK İÇİN ÖYLE ÇOK SEBEP VAR Kİ

Ayrıca hiçbir sebep yokken sevdiklerimizin yüzünü güldürmenin ya da kırdığımız bir kalbi iyileştirmenin yoludur bir parça sevgi dolu çikolata. Özellikle böyle zamanlarda tam da ihtiyacınız olduğu gibi çikolata siparişlerinizi aynı gün teslim etmeye özen gösteriyoruz. Kısacası Butik Çikolatam olarak çikolata ile güzelleştireceğiniz her anınızda yanınızda olmak için çalışıyoruz.

SİTEMİZDEN GÜVENLE SİPARİŞ VEREBİLİRSİNİZ

Sitemizden vereceğiniz butik çikolata siparişleriniz, seçtiğiniz ürünün üreticileri vasıtasıyla en güvenli şekilde paketlenip, adresinize veya vereceğiniz herhangi bir adrese, dilerseniz tarafınızdan bir not eklenerek gönderilir. Kargo ücretsizdir.

Butik Çikolatam’dan Çikolata Yerken Okumanız İçin Minnak Bir Öneri

Charlie’nin Çikolata Fabrikası‘nı okumaya ne dersiniz? İngiliz yazar Roald Dahl tarafından yazılan 1964 yılı çocuk kitabı, çikolatacı Willy Wonka’nın çikolata fabrikası içinde Küçük Charlie Bucket’ın maceralarını anlatıyor.