Vazoda Gül Casablanca- Sadece Ankara İçi Siparişlerde Geçerlidir

399,60

Bembeyaz casablanca ile süslenmiş şık vazoda gül Ankara içerisinde dilediğiniz adrese ücretsiz teslim ediliyor. Zarif vazosu içerisinde hediyelik turuncu gül ve beyaz casablanca aranjmanı ile ister sevdiklerinizi mutlu edin ister ortamın havasını yenileyin.

Bu ürün sadece Ankara içi gönderilmektedir. Aynı gün teslim seçeneğimiz bulunmaktadır. Sipariş ettiğiniz çiçek buketinde bulunan çiçek ve aksesuarlar günlük stok durumuna göre ufak farklılıklar gösterebilir.

08.00-19.00 saatleri arasında verdiğiniz çiçek siparişleriniz Ankara içi dilediğiniz adrese, özel notunuz ile beraber teslim edilir. Kısa bir süre için çiçek siparişleri ve görseldeki vazoda gül ürünü Ankara dışındaki illerde geçerli değildir.

Bembeyaz casablanca ile süslenmiş şık vazoda gül siparişinizi Ankara içerisinde adresinize ücretsiz teslim ediyoruz. Zarif vazosu içerisinde hediyelik turuncu gül ve beyaz casablanca aranjmanı ile ister sevdiklerinizi mutlu edin ister ortamın havasını yenileyin. Sipariş ettiğiniz çiçekte bulunan çiçek ve aksesuarlar günlük stok durumuna göre ufak farklılıklar gösterebilir. 08.00-19.00 saatleri arasında verdiğiniz çiçek siparişlerinizi Ankara içi dilediğiniz adrese, özel notunuz ile beraber teslim ediyoruz. Kısa bir süre için çiçek siparişleri ve vazoda gül ürünü Ankara dışındaki illerde geçerli değildir.

HANGİ ÇİÇEĞİ SEÇMELİYİM?

Çiçek seçerken hangi özel güne hangi renk ve hangi çiçeği seçmeniz gerektiğine karar veremiyor olabilirsiniz. Bütün çiçekler canlı renkleri ve mis gibi kokuları ile başımızı döndüren güzellikte bir aradalar. Hem mutlu hem hüzünlü günlerimizde bize eşlik eden çiçekleri seçmek zor mu? Çiçek seçerken yıllar boyu süregelmiş alışkanlıklardan yardım alabilirsiniz.

Doğum Günü Çiçeği

Çiçeğinizi dilerseniz zamanına göre seçebilirsiniz. Yılın her ayının bir çiçeği olduğunu biliyor muydunuz? Ocak ayı Karanfil, Şubat ayı Menekşe, Mart ayı Nergis, Nisan ayı Papatya, Mayıs ayı Zambak, Haziran ayı Gül, Temmuz ayı Hezaren çiçeği, Ağustos ayı Kuzgun kılıcı, Eylül ayı Yıldız çiçeği, Ekim ayı Kadife çiçeği, Kasım ayı Krizantem (Kasımpatı) ve Aralık ayı Atatürk çiçeği (Noel yıldızı) ile anılır. Özellikle doğum günü çiçeği alırken zamanına göre çiçeklere göz atabilirsiniz.

Sevgiliye / Eşe Çiçek

Sevgililer günü ve sevgiliye çiçek seçerken birincilik her daim aşkınızı temsil eden mis gibi kokan kırmızı bir gül buketindedir. Kırmızı gül size sıkıcı geliyorsa ise mor gülleri tercih edebilirsiniz. Mor güller ile sevdiğinizden büyülendiğinizi ifade edebilirsiniz. Daha sade bir seçim için kırmızı lale, daha şık ve sade bir duruş için ise kaliteli ve şık bir saksı çiçeği olan orkideyi tercih edebilirsiniz.

Hasta Çiçeği

Hastaneden ayrılırken sevdiklerimizin sıcak bir gülümsemeye sahip olması için çiçek göndermek en güzel jest. Evdeki hastalarımız için ise onları unutmadığımızı görüp mutlu olmaları için çiçek göndeririz. Adres neresi olursa olsun şık bir çiçek tüm hastaları sevgiyle şifalandırmaya hizmet eder. Hastaya çiçek gönderirken lale, kuzgun kılıcı ve iris aranjmanları veya canlı renklerden oluşan bir saksı kadife çiçeği tercih edilebilirsiniz.

Cenaze Çiçeği

Cenaze evine gönderilen çiçekler arasında kasımpatı ve zambak sık tercih ediliyor. Ayrıca beyaz, mavi ve yeşil renkler ile yapılan aranjmanlar cenaze evi çiçeklerinde alıcısına huzur ve rahatlık vermesi amacıyla tercih edilebilir.

Yine de biz bütün çiçekleri seviyoruz. En güzel çiçek, sizin en sevdiğiniz çiçektir diyoruz. Çiçeklerin her daim mutlu günlerinize eşlik etmesini dileriz.

SİTEMİZDEN GÜVENLE SİPARİŞ VEREBİLİRSİNİZ

Sitemizden vereceğiniz çiçek siparişlerinizin seçtiğiniz ürünün üreticileri vasıtasıyla en güvenli şekilde hazırlatılmasını sağlıyoruz. Ürününüzün titizlikle adresinize veya vereceğiniz herhangi bir adrese iletildiğinden emin oluyoruz. Üstelik dilerseniz yazdığınız notunuzu ürününüze eklemesi için tedarikçiye gönderiyoruz. Kargo tüm teslimlerde ücretsizdir.

Butik Çikolatam’dan Çiçekler Hakkında Okumanız İçin Minnak Bir Öneri

Bitkiler Ne İster?‘i okumaya ne dersiniz? Kazım Cem Şirin tarafından yazılan kitap sık tercih edilen bitkilerin bakımı ile ilgili ipuçları içeriyor. Bitkilerin yakalandığı olası hastalıklar ile önemli ipuçları veriyor. Sağlıklı bitki bakımı için kitaplığınızda bulunması gereken kaynaklar arasında öneriyoruz.

Tüm sorularınız için sosyal medya hesaplarımız ve WhatsApp destek hattımız üzerinden bize ulaşabilirsiniz.