Beyaz Gül Buketi Asil Güzellik – Sadece Ankara İçi Siparişlerde Geçerlidir

498,72

Şık aranjmanı ile beyaz gülleri sipariş ederek ister sevdiklerinizi mutlu edin ister ortamın havasını yenileyin. Bu ürün sadece Ankara içi gönderilmektedir. Aynı gün teslim seçeneğimiz bulunmaktadır. Sipariş ettiğiniz çiçek buketinde bulunan çiçek ve aksesuarlar günlük stok durumuna göre ufak farklılıklar gösterebilir. 08.00-19.00 saatleri arasında verdiğiniz çiçek siparişleriniz Ankara içi dilediğiniz adrese, özel notunuz ile beraber teslim edilir. Kısa bir süre için çiçek siparişleri ve hediyelik gül buketi Ankara dışındaki illerde geçerli değildir.

Beyaz güllerden oluşan hediyelik gül buketi Ankara içerisinde dilediğiniz adrese ücretsiz teslim edilir. Şık aranjmanı ile beyaz gülleri sipariş ederek ister sevdiklerinizi mutlu edin ister ortamın havasını yenileyin. Sipariş ettiğiniz çiçek buketinde bulunan çiçek ve aksesuarlar günlük stok durumuna göre ufak farklılıklar gösterebilir. 08.00-19.00 saatleri arasında verdiğiniz çiçek siparişleriniz Ankara içi dilediğiniz adrese, özel notunuz ile beraber teslim edilir. Kısa bir süre için çiçek siparişleri ve hediyelik gül buketi Ankara dışındaki illerde geçerli değildir.

HANGİ ÇİÇEĞİ SEÇMELİYİM?

Çiçek seçerken hangi özel güne hangi renk ve hangi çiçeği seçmeniz gerektiğine karar veremiyor olabilirsiniz. Bütün çiçekler canlı renkleri ve mis gibi kokuları ile başımızı döndüren güzellikte bir aradalar. Hem en mutlu hem hüzünlü günlerimizde bize eşlik eden çiçekleri seçerken yıllar boyu süregelmiş alışkanlıklardan yardım alabilirsiniz.

Doğum Günü Çiçeği

Çiçeğinizi dilerseniz zamanına göre seçebilirsiniz. Yılın her ayının bir çiçeği olduğunu biliyor muydunuz? Ocak ayı Karanfil, Şubat ayı Menekşe, Mart ayı Nergis, Nisan ayı Papatya, Mayıs ayı Zambak, Haziran ayı Gül, Temmuz ayı Hezaren çiçeği, Ağustos ayı Kuzgun kılıcı, Eylül ayı Yıldız çiçeği, Ekim ayı Kadife çiçeği, Kasım ayı Krizantem (Kasımpatı) ve Aralık ayı Atatürk çiçeği (Noel yıldızı) ile anılır. Özellikle doğum günü çiçeği alırken zamanına göre çiçeklere göz atabilirsiniz.

Sevgiliye / Eşe Çiçek

Sevgililer günü ve sevgiliye çiçek seçerken birincilik her daim aşkınızı temsil eden mis gibi kokan kırmızı bir gül buketindedir. Kırmızı gül size sıkıcı geliyorsa ise mor gülleri tercih edebilir ve sevdiğinizden büyülendiğinizi ifade edebilirsiniz. Daha sade bir seçim isteyenler kırmızı lale, daha şık ve sade bir duruştan yana olanlar ise kaliteli ve şık bir saksı çiçeği olan orkideyi tercih edebilir.

Hasta Çiçeği

Her ne kadar artık sağlık nedeni ile hastane odasına çiçek göndermenin doğru olmadığını bilsek de gerek hastaneden ayrılırken sevdiklerimizin bir gülümseme ile çiçeklerini teslim almaları için gerekse hasta evinde onları unutmadığımızı görüp mutlu olmaları için çiçek göndeririz. Hastaya çiçek gönderirken lale, kuzgun kılıcı ve iris aranjmanları veya canlı renklerden oluşan bir saksı kadife çiçeği tercih edilebilir.

Cenaze Çiçeği

Cenaze evine gönderilen çiçekler için kasımpatı ve zambak sık tercih edilen çiçekler arasındadır. Ayrıca beyaz, mavi ve yeşil renkler ile yapılan aranjmanlar cenaze evi çiçeklerinde alıcısına huzur ve rahatlık vermesi amacıyla tercih edilebilir.   Yine de biz bütün çiçekleri seviyoruz. En güzel çiçek, sizin en sevdiğiniz çiçektir diyor ve çiçeklerin her daim mutlu günlerinize eşlik etmesini diliyoruz.

SİTEMİZDEN GÜVENLE SİPARİŞ VEREBİLİRSİNİZ

Sitemizden vereceğiniz çiçek siparişleriniz, seçtiğiniz ürünün üreticileri vasıtasıyla en güvenli şekilde hazırlanıp, adresinize veya vereceğiniz herhangi bir adrese, dilerseniz tarafınızdan bir not eklenerek gönderilir. Kargo ücretsizdir.

Butik Çikolatam’dan Çiçekler Hakkında Okumanız İçin Minnak Bir Öneri

Bitkiler Ne İster?‘i okumaya ne dersiniz? Kazım Cem Şirin tarafından yazılan kitap en sık tercih edilen bitkilerin bakımı ile ilgili ipuçları ve bitkilerin yakalandığı olası hastalıklar ile ilgili bilgiler içeriyor. Sağlıklı bitki bakımı için kitaplığınızda bulunması gereken kaynaklar arasında öneriyoruz.

Tüm sorularınız için sosyal medya hesaplarımız ve WhatsApp destek hattımız üzerinden bize ulaşabilirsiniz.